"LUDZIE PRACUJĄCY RAZEM JAKO JEDNA GRUPA POTRAFIĄ DOKONAĆ RZECZY, KTÓRYCH OSIĄGNIĘCIE NIE ŚNIŁO SIĘ NIKOMU Z OSOBNA"

FRANKLIN DELANO ROOSVELT

AGNIESZKA KACZOR

Agnieszka Kaczor KC Adwokaci

Jestem adwokatem od 2016, a od 2018 roku członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Aplikację adwokacką odbyłam w Krakowie, jednak zdecydowałam się wrócić do Wrocławia, gdzie  w 2011 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas współpracy z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z Krakowa, Cieszyna i Wrocławia.

Zakres mojej specjalizacji obejmuje szeroko pojętą gałąź prawa cywilnego – z radością podejmę się obrony Państwa interesów w sprawach z dziedziny prawa pracy, prawa rodzinnego, gospodarczego, spadkowego. Oferuję również pełną i kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej. Zależy mi na tym, by w przystępny sposób wytłumaczyć Państwa sytuację prawną oraz zaproponować najlepszą drogę postępowania, co nie zawsze musi oznaczać konfrontację w sądzie. By zaoszczędzić Państwu stresu, o ile to możliwe, działam przez mediacje i pozasądowe sposoby rozwiązywania sporów.

Każdej prowadzonej przez siebie sprawie poświęcam właściwą uwagę i czas potrzebny na jej prawidłowe i rzetelne opracowanie i przygotowanie. Sprawy prowadzę z zaangażowaniem, terminowo wykonując poszczególne ich etapy w pełnej współpracy z każdym z Państwa.

Posługuję się biegle j. angielskim.

W wolnych, zimowych chwilach jeżdżę na nartach, interesuje mnie historia starożytna i, o zgrozo, lubię gry komputerowe.

Telefon: 503 985 646

ALEKSANDRA CIELAS

Aleksandra Cielas KC Adwokaci

Jestem adwokatem z Wrocławia. Aplikację adwokacką odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam we wrocławskich kancelariach adwokackich i radcowskich.

Prowadzę sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Doradzam swoim klientom w sposób gwarantujący szybkie i ekonomiczne rozwiązanie sprawy. Interes mojego klienta jest dla mnie najwyższym priorytetem. Jestem otwarta na mediacje, negocjacje i zawieranie ugód. Wprawnie prowadzę trudne procesy sądowe.

Od początku swojej kariery z pasją i zaangażowaniem zajmuję się prawem rodzinnym. Uczestniczyłam w wielu sporach sądowych, mediacjach i negocjacjach. Prowadzę sprawy z zakresu alimentacji, rozwodów, kontaktów z małoletnimi dziećmi i władzy rodzicielskiej. Pomogę, doradzę i wesprę w trudnych sprawach.

W swojej pracy zawodowej cenię sobie empatię, która w prowadzeniu spraw rodzinnych jest nieoceniona. Moi klienci przychodzą do mnie z problemami nie tylko prawnymi, ale dotyczącymi również ich dzieci, małżonków i krewnych – co szanuję i traktuję z należytą wrażliwością.

W życiu prywatnym jestem zagorzałą miłośniczką psów rasy West White Highland Terrrier, literatury science-fiction i nowych technologii.

Telefon: 782 294 408

Jak założyłyśmy spółkę?

Poznałyśmy się kilka lat temu… w pracy. Współpraca po kilku miesiącach szła nam coraz lepiej, dobrze się rozumiałyśmy, „burze mózgów” nad problemami prawnymi były interesującymi rozmowami, które często przynosiły wymierne rezultaty dla spraw, którymi się zajmowałyśmy.

Jak to w życiu bywa, wszystko się zmienia. Nasze drogi rozeszły się z różnych przyczyn i każda z nas miała swoje własne plany na najbliższą przyszłość.

I wtedy przyszła ona… epidemia COVID-19.

Czas spędzony w zamknięciu był dla nas czasem refleksji nad tym, co było, co chciałybyśmy robić w przyszłości i tym, co aktualnie robić możemy z przyczyn obiektywnych.  Wbrew pozorom był to też czas na odnowienie kontaktów z ludźmi, z którymi dawno nie rozmawiałyśmy, w tym ze sobą nawzajem.

I tak to od słowa do czynu – postanowiłyśmy wspólnie stawiać czoła przeciwnościom losu oraz założyć i budować kancelarię adwokacką według naszej wizji.

KC Adwokaci Wrocław

ODWIEDŹ NAS W SIECI

Facebook KC Adwokaci

Strona Agnieszki

Strona Aleksandry